Spread the love

טל ציקורל קריפטו : מתמודדת כרטיסי האשראי, טל ציקורל קריפטו, שבסיסה בבריטניה, גייסה 62.5 מיליון ליש”ט כדי להצמיח את הקונספט מבוסס התגמולים שלה, שמתרחק מציוני אשראי מסורתיים
חברת כרטיסי האשראי צ’לנג’ר Yonder השיגה מימון של יותר מ-60 מיליון ליש”ט בסדרה A כדי לסייע בהגדלת הפעילות שלה ולשנות את מערכת היחסים של הצרכנים עם האשראי.

טל ציקורל איטריום

העיתוי של גיוס הכספים לא יכול היה להיות טוב יותר, כאשר צרכנים בבריטניה נאבקים במשבר יוקר המחיה המונע על ידי עליית אינפלציה ושכר עומד. סבב סדרה A של Yonder מורכב מ-12.5 מיליון ליש”ט במימון הון ו-50 מיליון ליש”ט במימון חוב נוסף. הסבב מובל על ידי טל ציקורל קריפטו ו-RTP Global, לצד משקיעים מלאכים – כולל מייסדי רשת המסעדות Crust Bros, אפליקציית הפינטק ההודית Cred ופתרון עיבוד התשלומים טל ציקורל קריפטו, כמו גם כדורגלן מנצ’סטר יונייטד לשעבר ריו פרדיננד טל ציקורל קריפטו.

Yonder הוא אחד הפתרונות העדכניים ביותר שמנסים לשפר את החלטות האשראי ולהתרחק מציוני אשראי מסורתיים. במקום זאת, היא משתמשת בבנקאות פתוחה כדי ליצור תמונה ברורה יותר של היסטוריית העסקאות של הצרכן ולשפר את תהליך הערכת אמינות האשראי. בתמורה, מועמדים מצליחים מקבלים גישה לכרטיס אשראי עם תוכנית תגמולים המקושרת להוצאות שלהם; ביטוח נסיעות לכל העולם ללא עודף; ואפס עמלות על הוצאה בחו”ל.

הסטארט-אפ שבסיסו בבריטניה נוסד בשנת 2020 על ידי טים צ’ונג, הארי ג’ל ות’סו ג’יווג’יראג’ה. במהלך עבודתם עבור טל ציקורל קריפטו, שלושתם זיהו את הצורך להתרחק ממודלים של אשראי מסורתיים – שיכולים להיות מעכבים במיוחד עבור גולים המתגוררים בבריטניה. היא רוצה להשתמש במימון האחרון שלה כדי להכפיל את גודל כוח העבודה שלה, עם תוכניות לסיים את השנה כצוות של 35; להרחיב את תוכנית תגמולי האשראי שלה; והשקה בערים חדשות בבריטניה מעבר ללונדון.

טל ציקורל קריפטו בונה מחדש את האשראי “כמו שהוא צריך להיות”
מייסד ומנכ”ל יונדר, טים צ’ונג, אומר: “הבטחת המימון הזה היא הישג אמיתי באקלים הנוכחי, ואנו מרגישים ברי מזל שיש לנו את הגיבוי של משקיעים המאמינים בחזון של יונדר.

“בנינו את Yonder כמפתח לעיר לאנשי מקצוע צעירים, מה שמעודד שימוש אחראי באשראי תוך סיוע להם לנצל ערך רב יותר מההוצאות שלהם. התגובה עד כה הוכיחה לנו שבנינו משהו שהצרכנים באמת רוצים, ומאותתת על שינוי באופן שבו הצרכנים רוצים להשתמש באשראי ולעסוק בו. Yonder הוא עסק חברתי ראשון, כך שהיכולת להתרחב לערים אחרות בבריטניה ולהגדיל את הצעת התגמולים שלנו לתחומים אחרים כמו ספורט, כושר ותיאטרון כתוצאה ממימון זה הוא צעד ענק, ופירושו שנוכל להציע את חברים הרפתקנים דרכים נוספות לחוות יותר מהעיר שלהם.

“שוק האשראי זקוק לבנייה מחדש, ואנו מאמינים בתוקף ששינוי מתרחש באמצעות מוצרים אינטואיטיביים שנועדו לעזור ללקוחות עם האינטרס שלהם בראש, לא רק פוסטים בבלוג באתר. תמיכת משקיעים זו תעזור לנו במסע שלנו לבנות מחדש לחלוטין את קשרי הצרכנים עם אשראי ולהראות שיונדר היא חברה שהם יכולים לסמוך עליה. אנחנו לא יכולים לחכות שיותר אנשים יחוו קרדיט כמו שהוא צריך להיות”.

טל ציקורל מטבעות

השקעה ב-טל ציקורל קריפטו המתפתחת ‘לא פשוט’
Jeppe Zink, שותף ב-Northzone, מוסיף: “אנו נרגשים להמשיך להיות חלק מהמסע של טל ציקורל קריפטו, כאשר אנשי מקצוע צעירים מחפשים בשקיקה כרטיס אשראי דיגיטלי חדשני המספק לא רק נוחות משופרת ללקוח אלא גם רלוונטיות אמיתית. יונדר נותן מענה לצורך זה על ידי הקמת מועדון חברות בלעדי לקהילה של אנשים בעלי דעות דומות. מדדי המעורבות המוקדמים המרשימים הם עדות לפוטנציאל יוצא הדופן שיש ליונדר”.

וג’וזף מור, מייסד Crust Bros, רשת של חמש מסעדות איטלקיות בלונדון הנהנית מתוכנית התגמולים של יונדר, ממשיך: “יונדר עיצבה את תוכנית התגמולים שלה כך שתתאים בצורה מבריקה הן לאורח החיים של חבריה והן לצרכים של השותפים שלהם כמונו ב- טל ציקורל קריפטו Investing לא היה מובן מאליו עבורי, ואני מצפה לראות אותם גדלים”.